csr

Spółka Amis Farby Proszkowe przykłada szczególną wagę do zagadnień bezpieczeństwa i ochrony środowiska naturalnego. Jest bowiem świadoma spoczywającej na niej odpowiedzialności za bezpieczeństwo zakładu, za poziom wytwarzanych produktów oraz spełnianie wymogów stawianych przez obowiązujące ustawodawstwo.

Ogólne założenia strategii przyjętej przez spółkę, jako przedsiębiorstwa dbającego o bezpieczeństwo pracy i otoczenie zakładu, przewidują zminimalizowanie szkodliwego oddziaływania na środowisko oraz eliminowanie zagrożeń zawodowych związanych z prowadzoną działalnością na wszystkich jej etapach, od procesu produkcyjnego po dystrybucję na rynku. Jednocześnie spółka kładzie szczególny nacisk na wytwarzanie produktów coraz bardziej ekologicznych, bezpiecznych dla zdrowia pracowników i klientów, a także przyczyniających się do ochrony środowiska naturalnego.

Ponadto, prowadząc biznes społecznie odpowiedzialny, Amis Farby Proszkowe Sp. z o.o. wykazuje zaangażowanie w lokalną społeczność, wspierając miejscową drużynę piłkarską – DKS Dobre Miasto.

Skontaktuj się
z nami

Siedziba firmy:

ul. Piłsudskiego 93g

10-449 Olsztyn, Polska

Tel. +48 89 537 51 52

Zakład produkcyjny:

Nowa Wieś Mała 32

11-040 Dobre Miasto, Polska

Tel. +48 89 532 44 10

formularz
kontaktowy