o firmie

Amis Farby Proszkowe Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną wytwarzającą wysokiej jakości farby proszkowe przeznaczone dla różnorodnych branż przemysłowych. Spółka została założona w 2005 roku i od tamtej pory dynamicznie rozwija swoją działalność. Systematycznie inwestując w park maszynowy, firma Amis Farby Proszkowe Sp. z o.o. może zapewniać swoim klientom i partnerom handlowym szybkość i elastyczność w realizacji zamówień.

Ponadto, spółka nieprzerwanie inwestuje w laboratorium, poprzez zakup urządzeń niezbędnych do wiernego odtworzenia procesu produkcji i aplikacji, testowania powłok pod kątem ich odporności na korozję i czynniki zewnętrzne oraz umożliwiających dokonywanie pomiarów konkretnych parametrów. Laboratorium Amis Farby Proszkowe Sp. z o.o. może dzięki temu opracowywać coraz to nowe gamy produktów czy efekty specjalne i w ten sposób zapewniać pełne wsparcie techniczne dla Działu Sprzedaży.

Stosowana przez spółkę Amis Farby Proszkowe strategia handlowa polega na zabieganiu, przede wszystkim, o klientów przemysłowych, którzy wymagają bardziej złożonych form obsługi oraz wyższej jakości produktów i doradztwa technicznego związanego z ich zastosowaniem.

Spółka systematycznie dostosowuje się do najnowszych tendencji w branży farb proszkowych. Stara się brać udział w znanych i renomowanych targach, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, co umożliwia śledzenie na bieżąco rodzących się zapotrzebowań rynkowych i proponowanych w odpowiedzi na nie rozwiązań.

Amis Farby Proszkowe stawia sobie także za cel produkcję wyrobów ekologicznych. Mają one stanowić wizytówkę firmy jako producenta oferującego najwyższej jakości farby proszkowe wytwarzane w oparciu o zaawansowane technologie.

Skontaktuj się
z nami

Siedziba firmy:

ul. Piłsudskiego 93g

10-449 Olsztyn, Polska

Tel. +48 89 537 51 52

Zakład produkcyjny:

Nowa Wieś Mała 32

11-040 Dobre Miasto, Polska

Tel. +48 89 532 44 10

formularz
kontaktowy